آرامش خانواده با نشیمن به رنگ آبی

 رنگ آبی آرامش محض است. رنگ آبی جزو رنگ هایی است که در اطراف ما به وفور یافت می شود و چون برای ما تداعی کننده دریا و آسمان است همراه خود آرامش را می آورد. اگر زندگی روزمره شما را عصبی و نا آرام کرده، بهتر است به هر قیمتی از این رنگ در طراحی فضای نشیمن خود .استفاده نمایید. نشیمن آبی رنگ فضایی به آرامش اقیانوس را برای شما فراهم می کند

فضای نشیمن و پذیرایی محلی است برای استراحت و دورهمی های خانوادگی، از این رو  این فضا حائز اهمیت زیادی است.

اگر بدانید که از  رنگ  آبی به چه شکل و با چه مکمل هایی در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید به راحتی می توانید به فضایی دست پیدا کنید که در عین داشتن آرامش بسیار مجلل و سلطنتی به نظر می آید.

تم آبی از سرمه ای تا فیروزه ای را شامل می شود. سرمه ای و فیروزه ای معمولا برای فضا های کلاسیک و سنتی تر و رنگ های روشن برای فضا های خودمانی و امروزی تر کاربرد دارند. در ادامه نمونه های مختلفی از این نوع طراحی را به شما نشان می دهیم تا از آنها الگو برداری کنید:

آرامش خانواده با نشیمن به رنگ آبی

آبی رنگ آسمان ، اقیانوس و خواب می باشد. مصریان باستان از رنگ لاجوردی برای نشان دادن بهشت و آسمان استفاده می کردند. آبی مظهر تقدس حضرت مریم می باشد.

رنگ آبی محض ، رنگ الهام بخشی، صداقت و معنویت می باشد. رنگ آبی ، غالبا رنگ انتخابی افراد محافظه کار است. افرادی که لباس آبی روشن می پوشند ، اغلب خلاق ، حساس و دارای قدرت تخیل بالا هستند. این افراد نیازمند یک محیط آرام می باشند. آبی روشن باعث گسترش خلاقیت می شود. به این دلیل است که توصیه می شود که ادارات و سالنهای مطالعه را با رنگ آبی تزئین نمایند و به طور ایده آل آبی را باید با رنگ زرد به کار برد تا باعث تحریک فکر یا ذهن گردد.

آرامش خانواده با نشیمن به رنگ آبی
By |۱۳۹۷-۵-۱۵ ۱۷:۱۱:۱۷ +۰۰:۰۰بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments