آپارتمان فلامینگو

//آپارتمان فلامینگو

آپارتمان فلامینگو

FLAMENGO APARTMENT / NOP ARQUITETURA

سخن معمار:

هنگامی که کارفرمای ما برای اولین بار به دفتر ناپ رجوع کرد فرصت بسیار مناسبی را برای ابتکار در دیزاین و طراحی یک دکورسیون مدرن را پیش روی خود میدیدیم. با توجه به این که این آپارتمان در محله ی فلامینگو در قسمت جنوبی شهر ریو دو ژانیرو بنا شده بود، بسیار قدیمی بود ما مجبور بودیم اقدامات زیادی انجام دهیم . (او فضای باز و یکپارچه سازی اتاق نشیمن و اشپز خانه را میخواست )

سپس ایده ی کلی بنا به ذهن این اقا رسید که به سرعت هم مورد استقبال ما واقع شد.کارفرما میخواست اولین اپارتمانش فضایی مدرن و صنعتی داشت باشد بدون اینکه حس کلاسیک خودش را از دست بدهد . با این کار حس خود و شخصیت خود را در زندگی به نمایش بکشدو بیشتر ازمتراژ واقعی بنا به نظر برسد .

 

با چلنچ بسیار سختی روبرو شدیم،زیرا طرح های او بسیار متناقض بودند .ما در نهایت باید دکوراسیونی را تحویل میدادیم که هر دو ویژگی های مدرن و کلاسیک در آن قابل ملاحظه می بود. به این دلیل  نماد های صنعتی را با عناصر کلاسیک داخلی مخلوط کردند و ترکیبی بسیار جالب از سبک ها به دست اورند.

در نهایت این ملک دارای یک سوییت و یک حمام شد که به حال و اتاق خواب دوم سرویس میداد. معماران پس از ایجاد تغییرات لازم یک دستشویی دیگر در آن فضا درست کردند. این باعث شد یک مجموعه ی کامل و کنار هم حمام و دستشویی درست شود.

 

این اپارتمان علاوه بر سرویس بهداشتی اکنون دارای دو سوییت است که به حال نزدیک هستند .معماران اتاق خواب اصلی را که قبلا پشت در بود را به موقعیت بهتری در نقشه منتقل کردند .

اطلاعات بنا:

معمار آپارتمان :                                      Nop Arquitetura

مساحت بنا :                                                ۷۶ متر مربع

عکاسان :                                       Juliano Colodeti، MAC Studio

معماران ارشد:                                 livia ornelas ،Philippe nune

 

   

جهت مشاهده نمونه کاره‌ای گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید، همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

  ۰۲۱-۸۸۶۳۲۷۰۸

 

https://www.archdaily.com/957602/flamengo-apartment-nop-arquitetura?ad_source=search&ad_medium=search_result_projects

By maedeh fatehi|۱۴۰۰/۲/۱۹ ۱۷:۴۱:۵۵اردیبهشت ۱۹ام, ۱۴۰۰|دکوراسیون داخلی|۰ Comments