باید به چه نکاتی هنگام تغییر حمام و سرویس بهداشتی دقت کنیم؟

//باید به چه نکاتی هنگام تغییر حمام و سرویس بهداشتی دقت کنیم؟

باید به چه نکاتی هنگام تغییر حمام و سرویس بهداشتی دقت کنیم؟

چه در حال طراحی یک حمام جدید باشید و چه در حال بازسازی، مهم است که در ابتدا برنامه و ایده‌های خود را با طراحان درمیان بگذارید و پس از در نظر گرفتن همه جوانب آن ایده‌ها را عملی کنید. قبل از انتخاب کابینت ، کشو یا قفسه ، وقت بگذارید و این نکات اصلی را در نظر بگیرید.

۱٫اولین گام

در ابتدا سعی کنید محیط حمام را خالی کنید؛ به این معنی که  لوازم بهداشتی و آرایشی که تاریخ‌مصرفشان گذشته و یا تمام‌شده را دور بیندازید، همه‌ی کشوها و قفسه‌ها را بررسی کنید تا اگر وسایلی در آن‌ها پنهان‌شده را جلوی دسترستان قرار دهید، حوله‌هایی که استفاده نمی‌کنید و نو هستند را به نیازمندان اهدا کنید.

۲٫گام دوم

پس از انجام این کار ، فقط موارد ضروری برای شما باقی می‌ماند.نحوه گروه‌بندی وسایل شما به نیازها و سبک زندگی شما بستگی دارد ، اما منطقی است که وسایل را در محلی که از آن ها استفاده می‌کنید قرار دهید. به عنوان مثال وسایل آرایشی باید در نزدیکی آینه نگهداری شود.

 

آیا تابه‌حال پیش آمده که کشوها و کمدهای خود را مرتب کنید ، ولی فقط در عرض چند هفته بعد بینید که به یک فضای بی‌نظم تبدیل شده‌اند؟برای جلوگیری از این اتفاق باید از تقسیم‌کننده‌ها و جداکننده فضای کشو استفاده کنید.

اگر وسایل را در کابینت یا کمد می‌گذارید ، از جعبه‌های قفسه و سبدهای کوچک برای ایجاد یک سیستم کوچک سازمان‌دهی در کابینت یا کمد استفاده کنید.

وقتی می‌خواهیم فضای ذخیره‌سازی را در نظر بگیریم ، از چند منطقه چشم‌پوشی می‌کنیم. با یک طراح حمام یا سازنده کابینت صحبت کنید تا راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای برای ذخیره‌سازی پیدا کنید. اگر سرویس بهداشتی شما کوچک باشد ، ممکن است جایی برای نگهداری وسایل نداشته باشید. حوله‌ها می‌توانند فضای زیادی را اشغال کنند، شما می‌توانید حوله شخصی هر فرد را در اتاق خودش قرار دهید و همچنین می‌توانید از کمد راهرو برای نگهداری حوله‌ها و محصولات تمیزکننده استفاده کنید.

 

 

جهت مشاهده نمونه کار های گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید. همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۸۸۶۳۲۸۰۷

 

https://www.houzz.com/magazine/questions-to-ask-yourself-when-planning-bathroom-storage-stsetivw-vs~126557482

By maedeh fatehi|۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۷:۳۳:۲۲اردیبهشت ۱۲ام, ۱۴۰۰|دکوراسیون داخلی|۰ Comments