ترند آشپزخانه سال ۲۰۲۱

//ترند آشپزخانه سال ۲۰۲۱

ترند آشپزخانه سال ۲۰۲۱

با ظهور مارک های جدید آشپزخانه و بسیاری از ایده های نوآورانه در زمینه طراحی و پیچیدگی های هوشمندانه در سراسر دنیا به نمایش درآمده است ، بسیاری از ظاهر مدرن و لوازم پیشرفته برای خرید وجود دارد.در این مقاله قصد داریم ۲۸ ترند آشپزخانه در سال ۲۰۲۱ را بررسی کنیم .

  1. آشپزخانه های پنهان

فضاهای کوچک زندگی باعث ایجاد آشپزخانه های خلاقانه شده است . این فضای شیک و باز منطقه ی پخت و پز را بسیار هوشمندانه پنهان کرده است . با یکی کردن  فضای پخت و غذاخوری و استراحت یک اتاق نشیمن بزرگ و پرنور ایجاد میشود . همچنین این چیدمان به راحتی قابل تغییر است . همه ی در ها پنهان هستند با سنسور اثرانگشت باز و بسته میشوند .

  1. آشپرخانه مشبک

داونپورت ، متخصص آشپزخانه سفارشی و دست ساز (انگلستان) ، درب کمد مشبک با سیم مشبک را به نمونه کارهای خود اضافه کرده است. این تیم با دسته های برنجی برش خورده با الماس ، یک پیچ و تاب در سبک صنعتی ایجاد می کنند.

  1. قرار دادن رنگ ها شجاعانه

چیدن دو رنگ که در چرخه ی رنگ مقابل هم قرار دارند ، مثل صورتی و سبز ، تضاد های جسورانه ای به وجود می آورد . مثلا آشپزخانه کلاسیک انگلیسی توسط deVOL با رنگ سبز Farrow & Ball و صورتی سفارشی رنگ آمیزی شده است.

  1. احیای فضای زیر سینک

در این ترند بجای کابینت زیر سینک از یک پرده چین دار که با استفاده از یک میله آویزان شده است ؛ استفاده میشود .

  1. استفاده از سنگ مرمر

استفاده از سنگ مرمری که دارای رگه های شلوغ است از ترند های امسال است . این سنگ که در گذشته هم ترند بوده باعث ایجاد حسی لوکس و طبیعی در آشپزخانه ی شما میشود . این سنگ علاوه بر زیبایی پایدار است و از مقاومت بالایی برخوردار است .

  1. آشپزخانه ی تیره

دیوار ها و کابینت ها به رنگ مشکی با چوب هایی با بافت جذابیت روستایی و دلپذیر و جذاب می شود.

  1. جزیره دوقلو

با حرکت به سمت آشپزخانه های بزرگتر ، در فضاهای دارای نقشه باز ، جزیره آشپزخانه به یک ویژگی ضروری آشپزخانه تبدیل شده است. یک جفت جزیره به آخرین اثر تجملاتی تبدیل شده است .

  1. استفاده از سوپر ( غرفه های نگهدارنده)

کابینت های سوپری قرن ها یکی از اصلی ترین لوازم آشزخانه بودند . در آشپزخانه های مدرن امروزی هم به یک عضو ضروری تبدیل شده اند. با استفاده از این سوپری ها میتوان نظم خاصی را مثل نظم سوپرمارکت در خانه داشت و دسترسی به وسایل بسیار آسان تر خواهد بود . همچنین این نوع کابینت ها باعث وجود تعداد کابینت کمتر و فضای بیشتر در آشپزخانه می شود .

  1. استفاده از چوب گردو در ترند آشپزخانه ۲۰۲۱

     اخیراً شاهد افزایش استفاده از چوب گردو برای کابینت هستیم. این رنگ غنی ، تیره و رنگ گرم آن حس لوکس و خاصی به آشپزخانه ی شما میدهد .

  1. آَشپزخانه های سفید رنگ

دلایل زیادی برای محبوبیت ماندگار آشپزخانه های سفید وجود دارد: رنگ سفید آرام ، مرتب ، کم نور و تقویت کننده نور است . همه ویژگی های لازم در فضایی است که به طور طبیعی شلوغ است را دارد . و به راحتی میتوان آن را با هر رنگی ست کرد .

 

برای دیدن پروژه های فرگروپ اینجا کلیک کنید .

 

By atefeh tavakoli|۱۴۰۰/۳/۲۹ ۱۵:۰۱:۱۷خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۰|دکوراسیون داخلی|۰ Comments