طراحی سفید دستشویی و حمام : پاکیزگی و آرامش

//طراحی سفید دستشویی و حمام : پاکیزگی و آرامش

طراحی سفید دستشویی و حمام : پاکیزگی و آرامش

سفید، خالص و کامل. رنگ سفید کامل و خالص است. رنگ خلوص و پاکی. از نظر روانشناسی نشانه پاکی، خلوص و کامل بودن است. این رنگ نشانه شروع است. اما طراحی سفید دستشویی و حمام نیز همه این حس های خوب را به ما منتقل می کند. رنگ سفید مثل یک صفحه خالی است که منتظر است روی آن چیزی بنویسید. با اینکه حس خاصی را تحریک نمی کند، روش درک مسائل در ذهن را تغییر می دهد.

طراحی سفید دستشویی و حمام

طراحی سفید دستشویی و حمام را هم می توانید به صورت سفید خالص و هم با رنگ هایی مکمل دیگر مثل، مشکی، سبز، آبی و یا رنگ های دیگر که با سلیقه شما ارتباط بیشتری دارد انجام دهید.

معمولا سرویس های بهداشتی را به دلیل بهداشت محیط و سریع تر نشان دادن کثیفی، به رنگ سفید طراحی می کنند. طراحی سفید دستشویی و حمام، علاوه بر همراه داشتن این خصوصیات، همچنین باعث می شود تا فضای شما بزرگتر از آنچه که هست دیده شود.

مخصوصا برای حمام، استفاده از رنگ سفید آرام خاصی به فضا و شما می دهد. ترکیب یک حمام سفید با چند شمع زیبای معطر می تواند در کاهش استرس شما نقش بسیاری داشته باشد.

طراحی سفید دستشویی و حمام

حتی با جزئیات بسیار کوچک می توانید حال و هوای حمام خود را تغییر دهید. به شکلی که می توانید یک حوله، چند شمع، چند گل، گلدان و یا وسایل تزئینی مختلف را به رنگ های دیگر تهیه کنید و هر وقت که از سفیدی محض خسته شدید، آن را عوض کنید!

طراحی سفید دستشویی و حمام

پس اگر تا به حال از طراحی سفید سرویس بهداشتی غافل بوده اید، از همین حالا دست به کار شوید. اگر به این نوع طراحی علاقه مند هستید اما ایده ای از آن در ذهن ندارید، می توانید در ادامه ، ایده های مختلفی در باب طراحی سفید سرویس بهداشتی منزل خود را مشاهده نمایید.

طراحی سفید دستشویی و حمام
طراحی سفید دستشویی و حمام
طراحی سفید دستشویی و حمام
By |۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۱:۴۱:۱۷بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۶|دسته بندی نشده|۰ Comments