چگونه اتاقمان را به سبک مینیمال دیزاین کنیم ؟

/, معماری/چگونه اتاقمان را به سبک مینیمال دیزاین کنیم ؟

چگونه اتاقمان را به سبک مینیمال دیزاین کنیم ؟

سبک مینیمال به دلیل سادگی آن طرفداران زیادی دارد . در این مقاله میخواهیم نکاتی را بدانیم تا بفهمیم چگونه اتاقمان را به سبک مینیمال دیزاین کنیم ؟ اتاق خواب های مینیمالیستی دارای فضای داخلی با خطوط تمیز ، مبلمان مدرن و رنگ های ثابت هستند. اگر شما به طور طبیعی آراسته هستید ، کنار گذاشتن لباس و کفش و تختخواب کردن برای شما آسان است. اگر اینگونه نیست ، آزاد نگه داشتن فضای نامرتب اتاق خواب یک چالش است. انتخاب این سبک به این معنیست که شما ترجیح می دهید در محیطی زندگی کنید بدون هیچ گونه آشفتگی . و این امر از طریق انتخاب مبلمان و متریال شما منعکس می شود.

سبک مینیمال در اتاق خواب

بازگشت به اصول اولیه سبک مینیمال 

اگر انرژی و وقت دارید ، اتاق خواب خود را کاملاً خالی کنید و دوباره شروع کنید. لیستی از تمام مبلمان ضروری در اتاق خود تهیه کنید. اگر تختخواب ، کمد لباس ، میز آرایش ، آینه و صندلی از لوازم اساسی شما در اتاق است ، ابتدا این وسایل را ارزیابی کنید. به این فکر کنید که آیا واقعاً از همه این موارد استفاده می کنید. اگر این کار را نمیکنید ، آنها را از لیست خود حذف کنید. اگر استفاده از آینه به تنهایی راحت تر است ، میز آرایش را از لیست خارج کنید .

 

اصول اولیه ی سبک مینیمال

 

مبلمان سبک مینیمال

از خود بپرسید آیا هنوز مبلمان و سرویس خواب  خود را دوست دارید یا خیر؟ بعد از آن به این فکر کنید که آیا با ایده آل مینیمالیستی شما مطابقت دارد یا خیر. فضای مبلمان را تا حد امکان بدون مبلمان زیاد وبا فضای باز نگه دارید. داشتن قفسه های کنسول دار از دیوار به جای نشستن روی زمین ، توهم فضای بیشتر و شلوغی کمتری را ایجاد می کند. مبلمان مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، توجه داشته باشید که می خواهید آن را در پس زمینه ترکیب کنید .

مبلمان سبک مینیمال

لوازم الکترونیکی  

کابل های برق معمولاً اولین چیزهایی هستند که در صورت مرتب بودن بقیه اتاق می بینید. استفاده مکرر از لپ تاپ ، تبلت و تلفن همراه به این معنی است که ما معمولاً چندین شارژر و کابل در اطراف خود داریم. در صورت استفاده مداوم نمی توانیم آنها را دور نگه داریم ، بنابراین به روش های ابتکاری برای ادغام آنها در اتاق فکر کنید. کابلها را در امتداد تخته های قرنیز قرار دهید و آنها را به همان رنگ ، رنگ آمیزی کنید تا با هم مخلوط شوند. در کنار سوکت ها از فضای ذخیره سازی قابل دسترسی برخوردار باشید تا به محض استفاده از آن بتوانید آن را جابجا کنید

لوازم الکتریکی در سبک مینمال

ذخیره سازی

همانطور که می خواهید فضای خود را خلوت کنید ، ضروری است که اتاق کاملاً به عنوان اتاق خواب کار کند. برای حفظ ظاهر سبک مینیمال ، هر شی در اتاق باید جایی داشته باشد که بتوان آن را هم جاسازی کرد و هم به راحتی به آن دسترسی داشت. اگر در رختخواب می خوانید یا در رختخواب کار می کنید ، یک میز کنار تخت بخرید. میزی که دارای یک کمد برای ذخیره کتاب ، لپ تاپ ، تبلت و کابل های مربوطه باشد. کمدها باید به اندازه کافی بزرگ باشند . تا بتوانند وسایلی مانند سشوار ، صاف کننده و مواد آرایشی را در خود جای دهند . مگر اینکه این وسایل را در دستشویی نگهداری کنید. اگر اتاق خواب شما دارای کمد دیواری است ، در آن آینه قرار دهید تا فضا آزاد شود.

ذخیره سازی در سبک مینیمال

 

برای دیدن پروژه های ظفرگروپ اینجا کلیک کنید .

 

 

By atefeh tavakoli|۱۴۰۰/۲/۲۶ ۱۷:۲۷:۰۱اردیبهشت ۲۶ام, ۱۴۰۰|دکوراسیون داخلی, معماری|۰ Comments