چگونه اتاق خواب یک مرد مجرد را با سلیقه تزئین کنیم ؟

/, طراحی و ساخت ویلا, معماری/چگونه اتاق خواب یک مرد مجرد را با سلیقه تزئین کنیم ؟

چگونه اتاق خواب یک مرد مجرد را با سلیقه تزئین کنیم ؟

اتاق خواب یک مرد را اکثرا به هم ریخته تصور میکنید. اما در واقع روش های با سلیقه و پیچیده ای برای تزئین اتاق خواب یک مرد مجرد وجود دارد . تا شخصیت وی را منعکس کند و حس سرگرمی را حفظ کند.

اتاق خواب یک مرد

مینیمال باشید !

اتاق خوابتان را ساده نگه دارید. این به معنای انتخاب رنگ خنثی مانند سفید ، سیاه یا خاکستری برای بیشتر مبلمان و منسوجات است. این به معنای پرهیز از بهم ریختگی فقط با رعایت چند مورد ضروری ساده است. یک تختخواب که نقطه کانونی اتاق خواهد بود و میز و کمد . مبلمان خنثی یا قطعاتی که می توانند به عنوان باکس یا فضای مناسب در زیر قرار بگیرند را فراموش نکنید .

 

 

منسوجات لوکس

هنگامی که یک پالت رنگ و وسایل را در محل قرار دادید ، در انتخاب ملافه ، بالش و فرش با کیفیت بالا و راحت تلاش کنید. روتختی بارزترین و پرکاربردترین عنصر اتاق خواب شما خواهد بود ، بنابراین یکی را به اندازه لوکس و متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. از بالش کم کاری نکنید و اگر کف چوب سخت دارید ، فرش مخمل خواب دار را در دو طرف تخت در نظر بگیرید.

 

روی روشنایی تمرکز کنید

برای داشتن چندین منبع نور برنامه ریزی کنید.  بتوانید برای فعالیتهای مختلف و زمانهای مختلف جلوه های روشنایی خاصی را به فراهم کنید . یک دیمر بر روی منبع اصلی نوری خود ، و چراغ هایی در کف ، روی میز و کنار تخت درنظر بگیرید . همه آنها را می توان به اطراف منتقل کرد تا به درخشش مطلوب شما برسد.

 

 

شخصی سازی اتاق خواب

اکنون که عناصر اساسی اتاق خواب شما مشخص شد ، وقت آن است که چند نکته از شخصیت شما اضافه شود. قاب عکس هایی  که در اندازه های مختلف مخصوص شما هستند. آنها را روی کمد یا کنار هم روی دیوار قرار دهید. با یک دیزاینر مشورت کنید و روی یک قطعه هنری یا چاپی که ویژه ی شماست سرمایه گذاری کنید . اگر ترجیح می دهید دیوارهای خود را برهنه نگه دارید ، به دنبال یک وسیله روشنایی مخصوص یا قطعه ی متناسب دیگری باشید. تنها یک لمس رنگارنگ راهی آسان برای ابراز وجود است . مثلا یک بالش پررنگ اضافه کنید ، یا یک مبلمان یا حتی یک دیوار را رنگ کنید.

اتاق مردانه اتاق مردانه

      برای دیدن سایر مقاله ها اینجا کلیک کنید .
By atefeh tavakoli|۱۴۰۰/۳/۵ ۱۸:۲۱:۳۳خرداد ۵ام, ۱۴۰۰|دکوراسیون داخلی, طراحی و ساخت ویلا, معماری|۰ Comments