چگونه یک فضای اداری الهام بخش در اتاق خواب خود طراحی کنیم ؟

//چگونه یک فضای اداری الهام بخش در اتاق خواب خود طراحی کنیم ؟

چگونه یک فضای اداری الهام بخش در اتاق خواب خود طراحی کنیم ؟

طراحی یک فضای اداری الهام بخش در اتاق خواب شما چالش برانگیز است. اتاق را به عنوان دو فضای جداگانه تجسم کنید و در مورد بهترین موقعیت برای فضای کاری خود تصمیم بگیرید. اگر مطمئن نیستید که انتخاب درستی انجام داده اید ، یک میز و صندلی را در موقعیت های مختلف قرار دهید تا فضای بیرون را آزمایش کنید. همچنین به این فکر کنید که در چه ساعتی از روز بیشتر از فضا استفاده خواهید کرد . تا بتوانید از نور طبیعی هرچه بیشتر استفاده کنید. مبتکر بودن در فضا ایده های جدیدی ایجاد می کند و اتاق خواب شما را به فضایی چند منظوره تبدیل می کند.

bedroom offce

تقسیم فضای اداری

بین دو فضای اتاق خواب خود تبعیض قائل شوید. با استفاده از مبلمان ، فرش یا رنگ های مختلف ، اتاق را از نظر بصری تقسیم کنید. برای ایجاد تقسیم بندی بدون به خطر انداختن فضای باز اتاق ، از مبلمان کم مانند میز یا قفسه های نیم قد استفاده کنید. این وسایل نه تنها در یک فضای اداری کاربردی هستند ، بلکه انسداد نور را نیز به حداقل می رسانند.

 

سازمان یافته ماندن

تصمیم بگیرید که در اتاق چقدر مبلمان اداری می خواهید. برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد فضای خود ، مقدار وسایل را به حداقل برسانید . اما اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از بهم ریختگی ، فضای ذخیره سازی کافی دارید. اگر فضای محدودی دارید یا نمی خواهید میز کار خود را مرتب کنید ، از صفحه های تاشو استفاده کنید. این صفحات سبک هستند و هنگام استفاده از اتاق خواب میز کار را پنهان می کنند.

فضای اداری در اتاق خواب

مدیریت سیم و لوازم الکترونیک

از نوارهای برقی که از سطح چشم پنهان هستند استفاده کنید . این امر باعث می شود فضای اتاق کمتر شلوغ شود. درصورت نیاز به مکانی برای چاپگر خود اختصاص دهید. آن را زیر سطح چشم نیز نگه دارید ، اما اطمینان حاصل کنید که برای استفاده روزمره قابل دسترسی است. کابل ها فضای زیادی را اشغال کرده و در صورت رها شدن بهم ریخته به نظر می رسند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی برای آنها به راحتی قابل دسترسی است. موقعیت وسایل روشنایی را نیز تغییر دهید تا چراغ های اختصاصی برای فضای دفتر وجود داشته باشد.

 

انتخاب مبلمان فضای اداری

تصمیم بگیرید که هر چند وقت یکبار منطقه دفتر مورد نیاز است. اگر مرتباً از فضا استفاده می کنید ، فضای مخصوص مبلمان اداری اختصاص دهید – میز ، صندلی و واحد ذخیره سازی حداقل الزامات هستند. اگر فقط به فضای اداری گاه به گاه احتیاج دارید ، مبلمان را انتخاب کنید که به راحتی در آنجا نگهداری شود. اطمینان حاصل کنید که وسایل انتخابی شما حجیم نیستند و حتماً روی صندلی اداری سرمایه گذاری کنید که راحت باشد – اگر اینگونه نباشد ، وسوسه می شوید از تخت خواب برای صندلی های خود استفاده کنید.

 

 

برای دیدن پروژه های ظقرگروپ اینجا کلیک کنید .
By atefeh tavakoli|1400/3/19 17:55:19خرداد 19ام, 1400|دکوراسیون داخلی|۰ Comments