چگونگی رمانتیک کردن اتاق با رنگ قرمز

//چگونگی رمانتیک کردن اتاق با رنگ قرمز

چگونگی رمانتیک کردن اتاق با رنگ قرمز

رمانتیک کردن فضای اتاق با رنگ قرمز

قرمز رنگی رمانتیک است. به همین خاطر است که اکثرا برای رمانتیک کردن فضای اتاق از رنگ قرمز استفاده می‌کنند. رنگ قرمز نماد قلب است.اتاق‌خواب هم باید فضای رمانتیک باشد؛ ازاین‌رو بسیار دیده می‌شود که از قرمز برای رمانتیک کردن فضای اتاق استفاده می‌کنند. این موضوع بسیار همه‌گیر بوده و در دکوراسیون اتاق‌خواب بیشتر خانه‌ها، رگه‌ای از رنگ قرمز به چشم می‌خورد.

رنگ قرمز رنگی گرم و در مقایسه با رنگ‌های دیگر حس قدرت بیشتری را در ما ایجاد می‌کند. رنگ قرمز انرژی‌زا است و حواس ما را تحرک نموده و ما را به سمت جنب‌وجوش سوق می‌دهد.

این رنگ باعث تقویت حس رهبری و جاه‌طلبی در انسان می‌شود و برای کسانی که دچار کمبود اعتمادبه‌نفس هستند رنگی بسیار مناسب است، زیرا که قدرت زیادی در تصمیم‌گیری به آن‌ها می‌دهد. این رنگ زیبا توان فیزیکی ما را بیدار کرده و انرژی را در رگ‌های ما جاری می‌سازد.

فقط توجه داشته باشید که از قرمز در اتاق‌خواب خود استفاده افراطی نکنید که باعث بدخوابی و تندخویی شما می‌شود.

مکمل‌های مناسب رنگ قرمز در اتاق‌خواب

بدون هیچ شکی، بهترین مکمل‌ها برای این رنگ زیبا در فضای اتاق‌خواب شما سفید و یا مشکی و یا هردوی آن‌هاست. اگر می خویید فضایی رمانتیک‌تر ایجاد کنید، بهتر است از ترکیب سفید و قرمز استفاده کنید. اما از طرف دیگر ترکیب قرمز و مشکی، ترکیبی مرموز و سنتی‌تری ایجاد می‌کند. بهتر است از هر سه رنگ در فضای اتاق‌خواب خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. می‌توانید نسبت ۴۰% قرمز، ۳۰ % سفید و ۳۰% مشکی را به کار بگیرید. ترکیب‌های دیگر نیز در دکوراسیون این فضا وجود دارد اما ما معروف‌ترین آن‌ها را به شما معرفی نمودیم.

جهت مشاهده نمونه کاره‌ای گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید، همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۲۸۰۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع

By mobina chamanpardaz|۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ۹:۳۱:۴۵دی ۱۸ام, ۱۳۹۹|دکوراسیون داخلی|۰ Comments