۱۰ راه استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون

//۱۰ راه استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون

۱۰ راه استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون

سنگ سفید با رگه‌های خاکستری یا سیاه همیشه ظاهری کلاسیک دارد، اما در حال حاضر سنگ مرمر نیز طرفداران زیادی دارد. در این مقاله به شما کاربردهای سنگ مرمر را در دکوراسیون خواهیم گفت و شمارا در تهیه آن با هر بودجه‌ای کمک می‌کنیم.

۱٫ میز ناهارخوری

دکوراسیون میز مدرن با مرمر ، یک میز کلاسیک با ظاهری شیک است. این میز با ظاهری تیره تضاد خاصی با وسایل ایجاد می‌کند که بسیار زیبا است.
سنگ مرمر گاهی اوقات ممکن است چشم را اذیت کند، اما لبه‌های گرد یک میز دایره‌ای یا بیضی‌شکل به آن کمی لطافت می‌بخشد. ترکیب رنگ سنگ مرمر با پالت‌های خنثی بسیار عالی می‌شود. همچنین میز ناهارخوری از جنس مرمر می‌تواند یک انتخاب عالی برای فضای رنگارنگ باشد. یک عنصر سیاه باعث می‌شود رنگ‌ها در مقابل، واضح‌تر به نظر برسند.

۲٫ میزهای روبروی مبل

مانند یک میز ناهارخوری، این میز نیز اغلب یک نقطه مرکزی برای فضا است. این میز باعث زیبایی چندین برابر خانه می‌شود.

۳٫ میزهای عسلی

برای ایجاد یک فضای دل‌نشین در خانه، یک میز کناری سنگی با رگه‌های غنی را امتحان کنید. با مبل مشکی، خاکستری یا سفید به زیبایی جفت می‌شود و همچنین با رنگ‌هایی مانند سرمه‌ای یا زمرد بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

۴٫ کف‌پوش

اگر شما مشکلی در بودجه خود ندارید و می‌توانید بیشتر از حدی که برنامه‌ریزی کردید هزینه کنید، می‌توانید از کف مرمر استفاده کنید که حس بی‌نظیری به خانه شما می‌دهد، این سنگ نور را منعکس می‌کند و به پاهای شما حس نرمی و سبکی می‌دهد.

۵٫ استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون کانترتاپ آشپزخانه

بیشتر ما فکر می‌کنیم آشپزخانه باید سفید باشد اما این طرز فکر درستی نیست. سنگ تیره مرمر یک جفت عالی با کابینت ایجاد می‌کند. می‌توانید تاریکی را با یک نور پس‌زمینه روشن و برخی از لامپ‌های براق‌کننده فلزی بشکنید.
برای یک نگاه کمتر چشمگیر، یک پیشخوان سنگی را با رنگ‌های خاکستری، همراه با یک کاشی سفید کلاسیک امتحان کنید. شما همچنین می‌توانید از سنگ‌های بی‌رنگ و تیره فقط برای قسمت بالای جزیره، یا فقط پیشخوان اصلی استفاده کنید که دارای مواد نمایشی کمتری برای سطوح باقی‌مانده است. این یک روش عالی برای ایجاد تعادل در ظاهر و بودجه است.

۶٫ دیوارهای کنارین

برای ایجاد تعادل در بودجه و داشتن ظاهری نرم‌تر، می‌توانید از یک سنگ تیره فقط برای یک دیوار مانند پشت اجاق‌گاز یا سینک ظرف‌شویی یا در یک قسمت کوچک پیشخوان استفاده کنید.

۷٫ دستگیره‌ها

یک روش دیگر برای استفاده از سنگ مرمر سیاه، دستگیره کابینت‌ها است. این یک روش نسبتاً ارزان برای افزودن حس زیبایی به خانه شما است.

۸٫ سنگ مرمر در دکوراسیون حمام

رنگ سفید به دلیل تمیز و واضح بودن، انتخاب محبوبی در استفاده از حمام است.
استفاده از یک سنگ پایه سیاه‌وسفید حتی برای یک دیوار (یا نیم دیواره) به‌خوبی وسایل چینی را خنثی می‌کند. شما می‌توانید از آن به‌عنوان پشت روشویی استفاده کنید.

۹٫ روشویی

یک روکش سنگ مرمر، جلوه‌ای بسیار شیک و زیبا به حمام شما می‌دهد و آن را از سادگی در می‌آورد. می‌توانید از ترکیب آن با پالت رنگی کرم یا سفید استفاده کنید که تضاد زیبایی در حمام استفاده کنید.

۱۰٫ شومینه

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون محوطه شومینه، این قسمت را یک قسمت خاص و استثنایی در خانه شما می‌کند.

جهت مشاهده نمونه کاره‌ای گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید، همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۲۸۰۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع

By mobina chamanpardaz|۱۳۹۹/۱۱/۴ ۱۶:۰۶:۵۸بهمن ۴ام, ۱۳۹۹|دکوراسیون داخلی|۰ Comments