۱۰ موقعیت که باید برای آن یک معمار استخدام کنید – بازسازی و طراحی داخلی خانه

//۱۰ موقعیت که باید برای آن یک معمار استخدام کنید – بازسازی و طراحی داخلی خانه

۱۰ موقعیت که باید برای آن یک معمار استخدام کنید – بازسازی و طراحی داخلی خانه

اگر به فکر بازسازی یا ساخت‌وساز هستید، یک معمار می‌تواند بسیار به شما کمک کند. اگر شما هنوز نمی‌دانید باید یک معمار برای بازسازی و طراحی داخلی خانه خود استخدام کنید یا خیر، این مقاله را بخوانید.

  • شما برای خانه خود ارزش قائل هستید

به فکر بازسازی و طراحی داخلی خانه‌تان هستید؟ کار با یک معمار از همان ابتدا راهی عالی برای ارزش بخشیدن و ماندگاری به خانه شما است. انجام یک پروژه بازسازی هزینه زیادی دارد. نکته قابل‌توجه این است که خانه‌های طراحی‌شده توسط معماران بیشتر مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد و شما می‌توانید هنگام فروش، مبلغ بالاتری به دست آورید.

  • اگر برای حل مشکلتان راه حل ندارید…

معماران در حل مشکلات مهارت دارند و از چالش‌ها سربلند بیرون خواهند آمد. یک معمار یا دیزاینر آموزش‌دیده می‌تواند راه‌حل‌های خلاقانه و زیبایی ارائه دهد.

  • اگر وقت نظارت روی روند بازسازی و طراحی داخلی خانه خود را ندارید

مشارکت معمار می‌تواند به شما کمک کند تا از دردسرهای غیرضروری جلوگیری کنید. یک معمار می‌تواند به شما در فرصت‌ها و چالش‌هایی که در بازسازی ساختمان یا سازه وجود دارد، کمک کند .معمار یا دیزاینر شما را راهنمایی میکند تا آگاهانه تصمیم بگیرید.

  • مدیریت ۰ تا ۱۰۰ پروژه به عهده معمار است

وقتی صحبت از بازسازی می‌شود، تعداد تصمیماتی که باید گرفته شود بسیار زیاد هست.  این تصمیمات حتی سرسخت‌ترین فرد را نیز به چالش می‌کشد. معمار شما نه‌تنها طراحی پروژه را بر عهده دارد، بلکه : مذاکره با پیمانکاران، استخدام یک مهندس سازه در صورت لزوم و گرفتن پروانه‌های ساختمانی را انجام می‌دهد.

  • معمارها برای این کار درس خواندند

اگر زیبایی‌شناسی برای شما مهم باشد، یک معمار چیزهای زیادی برای ارائه خواهد داشت. یک معمار باید دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد معماری باشد، یک دوره کارآموزی سه‌ساله را بگذراند تا صلاحیت نظارت بر پروژه را کسب کند. پس با خیال راحت میتوانید به تصمیمات یک معمار یا طراح داخلی اعتماد کنید.

  • اگر می‌خواهید بهره‌وری انرژی را به حداکثر برسانید

می‌خواهید پتانسیل کارایی خانه خود را، چه در حال بازسازی و چه در حال ساخت‌وساز، افزایش دهید؟ یک معمار می‌تواند آن را به بالا ترین سطح خود برساند.

  • شما می‌خواهید ارزش‌های قبلی خانه قبل از بازسازی باقی بماند

گاهی کارفرمایان نمی‌خواهند به‌طورکلی خانه را تغییر دهند. آنها فقط می‌خواهند بخشی از خانه مدرن‌تر یا زیباتر شود، یک معمار در این کار به شما کمک می‌کند. اما اگر در حال ساخت سازه‌ای کاملاً جدید هستید، یک معمار آموزش‌دیده می‌تواند خانه‌ای را طراحی کند که مطابق باسلیقه و خواسته‌های شما باشد.

  • اگر می‌خواهید تغییرات جزئی در خانه انجام شود

اگر شما می‌خواهید از منزل جمع‌وجور خود نهایت استفاده را ببرید، یک معمار می‌تواند با تغییر جزئیات کوچک در طراحی داخلی به شما کمک کند.

  • معمار به شما در محافظت از خانه کمک می‌کند

اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که آتش‌سوزی، طوفان، سیل و یا رانش زمین خطرناک است، داشتن خانه‌ای ساخته‌شده برای استفاده از طبیعت می‌تواند به شما آرامش خاطر دهد.

  • شما آماده هستید که رویا ی خود را به خانه تبدیل کنید

حتما شما هم سال‌ها آرزو داشته‌اید و نقشه می‌کشید که رویای خود را به دنیای واقعی تبدیل کنید. یک معمار می‌تواند برای تحقق آن با شما همکاری کند.

یک معمار درس‌خوانده است تا همه نیازهای شما در بازسازی را برطرف کند. پس پیشنهاد ما به شما استخدام یک معمار است.

 

جهت مشاهده نمونه کارهای گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید. همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۲۸۰۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع : سایت هوز

By mobina chamanpardaz|۱۳۹۹/۸/۱۸ ۱۶:۴۴:۰۸آبان ۲۱ام, ۱۳۹۹|دکوراسیون داخلی|۰ Comments