۱۱ ترفند برای بازسازی منزل با هزینه کم

//۱۱ ترفند برای بازسازی منزل با هزینه کم

۱۱ ترفند برای بازسازی منزل با هزینه کم

در این مقاله به بررسی ۱۱ ترفند برای بازسازی منزل با هزینه کم می‌پردازیم. برای این کار باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید ، ازجمله اینکه شما چه مدت قصد زندگی در خانه را دارید، آیا می‌توانید هزینه بازسازی را مستقیماً از صاحبخانه بگیرید و یا از جیب شما پرداخت می‌شود! و یا اگر خودتان صاحب خانه هستید ، چه مواردی برای فروش مجدد ارزشمند هستند؟

در بعضی مواقع هنگام بازسازی، کارفرمایان با انجام تغییرات غیرضروری هزینه‌ای بیشتر از عوض کردن خانه را متحمل می‌شوند، بنابراین یک لیست تهیه کنید که تغییراتی را انجام دهید که ضروری هستند و قیمت مناسبی دارند.

۱٫تغییر پله‌ها

قبل از شروع ساخت‌وساز ، کارفرما باید برنامه‌ها را نهایی کند و آن‌ها را برای تأیید و مجوزها به سازمان موردنظر ارائه دهد. یک عنصر بزرگ که باید به آن پرداخته شود ، راه‌پله است.

اگر برای بازسازی منزل با هزینه کم به دنبال استفاده از راه‌پله‌های چوبی هستید، انواع مختلف آن را بررسی کنید. بنابراین در نظر بگیرید طراح دکوراسیون شما چه پیشنهادی دارد و هزینه آن چقدر است. در بیشتر خانه‌ها از چوب‌های بلوطی یا افرا استفاده می‌شود که ظاهری کاملاً متفاوت دارند. بلوط دارای دانه‌های درشت‌تر است ، درحالی‌که افرا بافت نرم و لطیف دارد. این چوب‌ها ازنظر قیمت نیز متفاوت هستند ، معمولاً افرا گران تر است.

اگر می‌خواهید پله‌ها را چوبی کنید ، نکته دیگری که باید به آن توجه کنید کف‌پوش موجود در راه‌پله است.شاید شما نتوانید دقیقا رنگ پله‌ها را با کف‌پوش یکسان تهیه کنید، اما معمولاً می‌توانید ازنظر رنگی بسیار نزدیک شوید.

۲٫روشنایی

روشنایی یکی از عوامل مهم در زیبایی خانه است، شما می‌توانید یک برق کار با هزینه کم پیدا کنید تا لامپ‌ها و چراغ‌های موردنظر شمارا نصب کند. همچنین اگر خودتان در این مسائل تبحر دارید،می‌توانید نصب را به عهده بگیرید اما باید مراقب باشید.

۳٫حمام

دو مورد از اولین عناصری که بعد از قاب‌بندی در خانه شما نصب می‌شوند ، وان و دوش است. اگر می‌خواهید یک وان در حمام داشته باشید، قبل از نصب کاشی به نصب وان بپردازید.

۴٫دیوارها

اگر در حمام خانه شما، طاقچه‌ای وجود ندارد موقع بازسازی باید یک طاقچه از دل دیوار دربیاورید و حتماً این کار را قبل از نصب کاشی انجام دهید. همچنین شما می‌توانید در خانه هنگام بازسازی یک دیوار را خراب و یا یک دیوار اضافه کنید.

۵٫گرمایش از کف

داشتن گرمایش تابشی از کف بسیار مناسب است ، به‌خصوص در حمام برای گرم کردن در فصل زمستان. اما این کار یکی از مواردی است که باید قبل از نصب کاشی انجام شود ، بنابراین اگر در لیست خواسته‌های شما است این موضوع را به خاطر بسپارید زیرا اگر بعد از نصب کاشی این کار را انجام دهید، نصب آن کار بزرگی است که نیاز به شکستن کاشی دارد.

۶٫درب از پارکینگ به خانه

اگر خانه شما یک‌خانه ویلایی است و قصد بازسازی منزل با هزینه کم را دارید… حتماً در نظر بگیرید که از پارکینگ دسترسی به خانه داشته باشید.

۷٫پنجره ها

به برنامه خود نگاهی بیندازید و دریابید که آیا می‌توانید پنجره‌ها را بازسازی کنید یا باید پنجره دیگری اضافه کنید. بسته به آیین‌نامه شهر شما در مورد درصد شیشه‌ای که می‌توانید در نما داشته باشید ،طراح خانه شما می‌تواند دو پنجره دیگر به طرح شما اضافه کند یا آن‌هایی را که از قبل وجود دارد بزرگ‌تر کند .

۸٫شومینه

برای کسانی که از بازسازی خانه چیزی نمی‌دانند باید بگوییم  که شما باید یک خط بنزین به محل شومینه وصل کنید. اگر می‌خواهید شومینه شما با دیوار یکدست شود ، معمولاً برای تحمل وزن واحد به یک برجستگی اساسی احتیاج دارید و این موضوع حتماً باید در هنگام بازسازی بررسی شود.

۹٫عایق کاری

موردی که انجام آن بعد از بازسازی واقعاً غیرممکن است ، نوع عایقی است که در دیوارهای خود دارید. اگر به دنبال داشتن یک اتاق موسیقی هستید،  اکنون در مورد گزینه‌های عایق صدا بودن اتاق خود سوال کنید .

۱۰٫سرویس بهداشتی

یک ارتقا بسیار ارزشمند ، ازنظر عملکرد و ارزش فروش مجدد ، سرویس بهداشتی است. اما ما به شما توصیه نمی‌کنیم که یک دستشویی در خانه اضافه کنید زیرا فونداسیون به زمان نیاز دارد تا ته‌نشین شود ، بتن باید خشک شود.. شما می‌توانید در بازسازی، کاشی‌های سرویس بهداشتی را عوض کنید و اگر لوله‌کشی مشکل دارد، آن را تعمیر کنید.

 

۱۱٫موارد فنی

هر کاری که می‌خواهید روی سیم‌کشی انجام دهید بهتر است هنگام بازسازی خانه ، همراه با سایر کار های الکتریکی انجام شود. به بلندگوها ، محل قرارگیری پریزها ، مجاری برای سیم تجهیزات ، دستگاه‌های هشدار یا فناوری‌های خانه هوشمند فکر کنید و یک لیست از کارهای موردنظر خود تهیه کنید و به طراح خانه ارائه دهید.

 

 

جهت مشاهده نمونه کاره‌ای گروه معماری ظفر اینجا کلیک کنید، همچنین جهت مشاوره تلفنی و رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۲۸۰۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع

By mobina chamanpardaz|۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ۱۴:۰۲:۰۱دی ۱۸ام, ۱۳۹۹|دکوراسیون داخلی|۰ Comments